Kiedy zadziała ubezpieczenie NNW i jak je dopasować do siebie tak, żeby było dla nas najkorzystniejsze?

Ubezpieczenie to ma na celu wspierać nas finansowo lub naszych bliskich w przypadku uszczerbku lub śmierci wskutek nieszczęśliwego wypadku. Mogą one polegać na uszkodzeniu ciała lub na rozstroju zdrowia, mogą spowodować trwały uszczerbek lub nawet śmierć.  Co takiego może się nam  przydarzyć, na co możemy potrzebować gotówki?

Z zasady ubezpieczenie NNW obejmuje nagłe wypadki losowe w życiu codziennym, w pracy, w szkole, w podróży i niekoniecznie dotyczy tylko wypadków komunikacyjnych, chociaż też zawiera je w sobie. Może to być upadek doniczki na przechodnia  z balkonu nad nim, poślizgnięcie się i złamanie nogi na śniegu, czy porażenie prądem podczas suszenia włosów. Coraz częściej w zakresie ubezpieczenia NNW mieści się również szereg innych świadczeń, np. zwrot kosztów nabycia przedmiotów ortopedycznych i środków pomocniczych, zasiłek z tytułu niezdolności ubezpieczonego do pracy, świadczenia medyczne i opiekuńcze, assistance, w tym pomoc lekarską, transport do szpitala, czy zakup leków.

Ryzyka tego ubezpieczenia również są cały czas rozszerzane – dodatkowo można wykupić ubezpieczenie NNW w wyniku zawału serca, czy udaru mózgu.

Podkreślmy tutaj, ze takie świadczenie możemy otrzymać niezależnie od innych z ZUS, czy OC komunikacyjnego. Jest to spora pomoc finansowa, która szczególnie w takich przypadkach jest niezbędna, żeby wrócić do pełne sprawności.

  • dobieram dogodne finansowo i najlepsze pod kątem ogólnych warunków ubezpieczenia majątku
  • Oferuję w jednym miejscu produkty ponad 20 towarzystw, z którymi od lat współpracuję
  • Analizuję  i weryfikuję dotychczasowe polisy ubezpieczeniowe
  • Opiekuję się klientami w zakresie kompleksowych zabezpieczeń
  • Wspieram edukację moich klientów w dziedzinie finansowej prowadząc bloga 

Pragnę serdecznie powitać Państwa na moim blogu i w mojej agencji ubezpieczeniowej, którą otworzyłem  nad STOKROTKĄ w „AURORZE”. Tak naprawdę widzicie Państwo sami, że rozpocząłem dopiero tworzenie bloga – stąd dopiero pierwsze wpisy na nim. Będę zamieszczał cyklicznie porady, komentarze dotyczące najczęstszych problemów ubezpieczeniowych. Niektóre strony są jak widać jeszcze w fazie budowania, ale zachęcam do zaglądania na niego, będą one uzupełniane. Zapraszam też do podpowiadania mi tematów, które chcielibyście Państwo poznać w pierwszej kolejności. Wierzę, że zaprzyjaźnicie się trochę z moim blogiem i będę mógł Państwu pomagać w poruszaniu się w czymś, co mnie absorbuje od lat … w świecie polis ubezpieczeniowych.

Możliwość komentowania jest wyłączona.

Stwórz darmową stronę albo bloga na WordPress.com. Autor motywu: Anders Noren.

Up ↑

%d blogerów lubi to: